Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det. ⇒ läs mer om cookies

Hela listan: De kom in på gymnasiet i Örnsköldsvik

Nu är årets antagningar till gymnasiet i Örnsköldsvik klara. Vilka har sökt och kommit in på de olika programmen? Här är hela listan.

Annons

Bygg- och anläggningsprogrammet, husbyggnad

Arnebrant, Marcus, BONÄSSUND

Barremo, Tobias, DOMSJÖ

Byhlin, Max, ÖRNSKÖLDSVIK

Edblom, Samuel, DOMSJÖ

Gerdin, Philip, ÖRNSKÖLDSVIK

Håkansson, Elias, JUNSELE

Jakobsson, Emil, BREDBYN

Johansson, Anton, ÖRNSKÖLDSVIK

Lindström, Martin, ÖRNSKÖLDSVIK

Lundgren, Klas, ÖRNSKÖLDSVIK

Lundgren, Lukas, HUSUM

Lundin, Mikael, SVEG

Nordström, Jacob, JÄRVED

Nordström, Ludvig, ÖRNSKÖLDSVIK

Näslund, Jonas, ÖRNSKÖLDSVIK

Sahlén, Fredrik, LÅNGVIKSMON

Serhlin, Tobias, JUNSELE

Shahror, Hassan, ÖRNSKÖLDSVIK

Sondell, Filip, DOMSJÖ

Svensson, Emanuel, ÖRNSKÖLDSVIK

Söderlund, Rasmus, NORDINGRÅ

Tranberg, Adam, ÖRNSKÖLDSVIK

Öberg, Hugo, DOMSJÖ

Bygg- och anläggningsprogrammet, måleri

Lindström, Love, ÖRNSKÖLDSVIK

Sund, Wilma, ÖRNSKÖLDSVIK

Vallin, Maja, SKORPED

Bygg- och anläggningsprogrammet, mark- och anläggning

Tjernlund, Melinda, IGGESUND

Valjemot, Kevin, ÖRNSKÖLDSVIK

Barn- och fritidsprogrammet

Björklund, Emilia, NORDMALING

Björklund, Martin, TORSÅKER

Burholm, Isak, JÄRVED

Englund, Oscar, ÅNGE

Hellqvist, Samuel, NÄLDEN

Johansson, Max, DOMSJÖ

Leronius, Laticha, NORDMALING

Louly, Katalina ÖRNSKÖLDSVIK

Magnusson, William UMEÅ

Modig, Emma HÄRNÖSAND

Nilsson, Oliver RYD

Pettersson, Linus ÖRNSKÖLDSVIK

Pusa, Desirée LÅNGVIKSMON

Salem, Amanda ÖRNSKÖLDSVIK

Skager, Linus KARLSTAD

Stjernquist, Ebba KARLSKRONA

Backlund, William TREHÖRNINGSJÖ

Sjödin, Victor ÖRNSKÖLDSVIK

El- och energiprogrammet

Abrahamsson, Helmer, KÖPMANHOLMEN

Abrahamsson, Klas, SJÄLEVAD

Andersson, Douglas, HUSUM

Berglund, Anton, HUSUM

Bylin, Filip, SJÄLEVAD

Edlund Larsson, Lion, ÖRNSKÖLDSVIK

Edlund, Kim, DOMSJÖ

Eriksson, Alex, ARNÄSVALL

Gradin, Anton, DOMSJÖ

Håkansson, Manne, DOMSJÖ

Höglund, Tim, ÖRNSKÖLDSVIK

Johansson, Jeff, SJÄLEVAD

Juhlin, Wilmer, ÖRNSKÖLDSVIK

Kallin, Robin, BJÄSTA

Ledin, Linus, SJÄLEVAD

Lindström, Dennis, LÅNGVIKSMON

Normark, Joar, JUNSELE

Näslund, Filip, DOMSJÖ

Rantala, Linus, GIDEÅ

Rödin, Daniel, ÖRNSKÖLDSVIK

Sjöström, Joel, HUSUM

Sondell, Kristoffer, DOMSJÖ

Stattin, Jakob, SJÄLEVAD

Tahir, Arham, ÖRNSKÖLDSVIK

Thelin Näslund, Edvin, SJÄLEVAD

Vernblom, Lukas, DOMSJÖ

Wågberg, David, DOMSJÖ

Östman, Jesper, DOMSJÖ

Ekonomiprogrammet

Abasi, Reza, ÖRNSKÖLDSVIK

Abrahamsson, Cajsa, DOMSJÖ

Ahrell, Natalie, SJÄLEVAD

Al Moulla, Mona, ÖRNSKÖLDSVIK

Andersson, Lukas, ÖRNSKÖLDSVIK

Aslan, Rozelin, ÖRNSKÖLDSVIK

Berg, Lina, HÄRNÖSAND

Bergquist, Emma, DOMSJÖ

Boström, Elina, BREDBYN

Boström, Lina, NYLAND

Brodin, Ronja, DOMSJÖ

Byström, John, ÖVERHÖRNÄS

Callsen, Alexander, SJÄLEVAD

Dahlgren, Miranda, SKELLEFTEÅ

Diabate, Hermann, SKORPED

Edblad, Alice, DOMSJÖ

Edfors, Emma, BJÄSTA

Edin, Ida, DOCKSTA

Edlund, Elin, ARNÄSVALL

Edlund, Lina, DOMSJÖ

Edmark, Anton, SJÄLEVAD

Edmark, Evelina, DOMSJÖ

Eklund, Henrik, ÖRNSKÖLDSVIK

Engblom, Kajsa, BJÄSTA

Fjellström, Linnéa, BONÄSSUND

Fredriksson, Emil, DOMSJÖ

Gidlöf, Klara, JÄRVED

Grindborg, Albin, SJÄLEVAD

Grundström, Emelie, ÖRNSKÖLDSVIK

Hirvi, Elina, DOMSJÖ

Hägglöf, Alva, DOMSJÖ

Hållander, Vendela, DOMSJÖ

Hållberg, Anna, DOMSJÖ

Hörnfeldt, Klara, ÖRNSKÖLDSVIK

Jakobsson, Tove, BJÄSTA

Jakobsson, Vilma, ARNÄSVALL

Johansson, Sofia, BREDBYN

Jonsson, Elias, SJÄLEVAD

Kangela Nyota, Chloé, MELLANSEL

Lindberg, Markus, BREDBYN

Lindgren, Rasmus, ÖRNSKÖLDSVIK

Lundberg, Julia, BONÄSSUND

Mattfolk, Taylor, DOMSJÖ

Norberg, Sandra, ÖRNSKÖLDSVIK

Nordin, Moa, HUSUM

Nordin, Sebastian, JÄRVED

Norlinder, Mattias, KRAMFORS

Näslund, Isabella, BONÄSSUND

Näslund, Julia, DOMSJÖ

Näslund, Lowa, ÖRNSKÖLDSVIK

Näsström, Henrik, SJÄLEVAD

Olofsson, Pelle, BREDBYN

Olsson, Isabell, DOMSJÖ

Olsson, Moa, SJÄLEVAD

Rantala, Figge, BREDBYN

Rinzén Högberg, Isac, DOMSJÖ

Schavon Rindefalk, Lovisa, DOMSJÖ

Själin, Tilda,, BREDBYN

Sjöblom, Klara, ARNÄSVALL

Sköldh, Maja, DOMSJÖ

Sparf, Emma, DOMSJÖ

Stattin, Wilma, ÖRNSKÖLDSVIK

Sundelin, Elina, BREDBYN

Sundell, Klara, ÖRNSKÖLDSVIK

Söderström, Julia, DOMSJÖ

Thurhammar Karlström, Elin, ÖRNSKÖLDSVIK

Vedin Björklund, Felicia, KRAMFORS

Vestman, Elin, ÖRNSKÖLDSVIK

Vigren, Alva, BONÄSSUND

Vigren, Jonathan, BJÄSTA

Vilander, Elin, DOMSJÖ

Wallin, Kajsa, BONÄSSUND

Westerlund, Ida, GIDEÅ

Westin, Erika, BJÄSTA

Wolgner, Fanny, ÖRNSKÖLDSVIK

Wågström, Jonathan, DOMSJÖ

Ådahl, Stina, DOMSJÖ

Åman, Johanna, JÄRVED

Åström, Elin, ARNÄSVALL

Ödmark, Victoria, ÖRNSKÖLDSVIK

Östlund, Jacob, DOMSJÖ

Estetiska programmet, bild

Edin, Cornelia, GIDEÅ

Granberg, Sasikan, DOMSJÖ

Hillbom, André Karl Erik, ÖRNSKÖLDSVIK

Juliusson, Amanda, ÖRNSKÖLDSVIK

Koivusalo, Linnea, DOMSJÖ

Lindblom, Albin, ÖRNSKÖLDSVIK

Montinola, Antonio, ÖRNSKÖLDSVIK

Norlund, Mimmi, DOMSJÖ

Pellkvist, Evelina, HÄRNÖSAND

Svedberg, Sanna, HUSUM

Estetiska programmet, musik

Andersson, Paulina, DOMSJÖ

Edström, Andre, SJÄLEVAD

Franzén Keyes, Josephine, MOLIDEN

Frisk, Elias, NÄSÅKER

Höök, Hampus, SOLLEFTEÅ

Jansson, Mirjam, DOMSJÖ

Johansson, Sara, DOMSJÖ

Lindqvist, Jessica, MELLANSEL

Lundin, Emma, DOMSJÖ

Malmros, Emma, DOMSJÖ

Olovsson, Benjamin, BJÄSTA

Olsson, Signe, SIDENSJÖ

Pallin, Emma, BOLLSTABRUK

Stenman, Wilma, BJÄSTA

Thörngren, Andreas, HUSUM

Fordons- och transportprogrammet

Andersson, Viktor, DOMSJÖ

Bergkvist, Albin, BJÄSTA

Bylund, Renée, GIDEÅ

Byström, Max, BJÄSTA

Edlund, Sebastian, MELLANSEL

Forsberg, Anders, MELLANSEL

Hamberg, Nils-Olof, SOLLEFTEÅ

Helén, Albin, DOMSJÖ

Hållberg, Fabian, ÖRNSKÖLDSVIK

Jansson, Tim, BJÄSTA

Johansson, Christopher, SJÄLEVAD

Johansson, Elina, GIDEÅ

Johnsson, Gabriel, HUSUM

Larsland, Joackim, MELLANSEL

Lindqvist Westin, Alexander, DOMSJÖ

Mohamed, Abdirizak, ÖRNSKÖLDSVIK

Nilsson, Albin, LÅNGSELE

Nordin, Jim, HUSUM

Olovsson, Felicia, BJÄSTA

Sahlén, Andreas, LÅNGVIKSMON

Sahlén, Isak, ARJEPLOG

Selander, Henrik, TREHÖRNINGSJÖ

Sjöberg, Linus, HUSUM

Sjöberg, Nils, ÖRNSKÖLDSVIK

Sjölund, Emil, TREHÖRNINGSJÖ

Stridsberg, William, DOMSJÖ

Vallrud, Ludvig, BJÖRNA

Ågren, Anton, ÖVERHÖRNÄS

Åhström, Towe, KÖPMANHOLMEN

Handels- och administrationsprogrammet

Andersson, Christia,n DOMSJÖ

Eriksson, Sandra, ÖRNSKÖLDSVIK

Granqvist, Jennifer, MOLIDEN

Grönroos, Ebba, DOMSJÖ

Jakobsson, Sanna, SKORPED

Khalif, Sadik, ÖRNSKÖLDSVIK

Kindberg, Alicia, BJÄSTA

Lundkvist, Angelica, HUSUM

Lundstedt, Edwin, SJÄLEVAD

Markusson, Molly, ÅSELE

Näsman, Linus, BJÄSTA

Olsson, Marina, HUSUM

Olsson, Matilda, BONÄSSUND

Sundberg, Ida, SKORPED

Sörlin, Elin, BJÄSTA

Pettersson, Angelica, ÖRNSKÖLDSVIK

Hantverksprogrammet, frisör

Byström, Hanna, BREDBYN

Dupevåg, Angeline, HUSUM

Engvik, Felicia, ÖVERHÖRNÄS

Engvik, Nicole, ÖVERHÖRNÄS

Eriksson, Madelene, DOMSJÖ

Falk, Wilma, ÖRNSKÖLDSVIK

Karlsson, Elina, SKORPED

Lindström, Alva, DOMSJÖ

Lundgren, Jennifere, HUSUM

Olofsson, Emilia, LÅNGVIKSMON

Sjökvist, Alva, ÖRNSKÖLDSVIK

Sollgard, Tiffany, SKORPED

Strandberg, Emmy, BJÄSTA

Strömberg, Tilda, BJÄSTA

Ågren, Sandra, ÖRNSKÖLDSVIK

Industritekniska programmet

Hermansson, Albin, MOLIDEN

Sjölund, Simon, ARNÄSVALL

Lahti, Emma, MELLANSEL

Larsson, Sofia, ARNÄSVALL

Taleryd, Lucas, ÖRNSKÖLDSVIK

Naturvetenskapsprogrammet

Al-Latifi, Manar, ÖRNSKÖLDSVIK

Andersson, Viktor, ÖRNSKÖLDSVIK

Arabshahi, Ramtin, ÖRNSKÖLDSVIK

Awad, Zainab Emad, ÖRNSKÖLDSVIK

Bengtsson, Ludvig, BONÄSSUND

Boström, Emelia, ÖRNSKÖLDSVIK

Bruno, Snit, ÖRNSKÖLDSVIK

Bylund, Hannah, HUSUM

Dahlberg, Viktor, DOMSJÖ

Dahlbäck, Sara, DOMSJÖ

Edlund, Jonas, BONÄSSUND

Edlund, Roy, KÖPMANHOLMEN

Ehlin, Lisa, DOMSJÖ

Eriksson, Ellen, ÖVERHÖRNÄS

Eriksson, Oskar, MELLANSEL

Flarke, Nicole, ÖRNSKÖLDSVIK

Furuholmen, Kerstin, ÖRNSKÖLDSVIK

Gunnarsson, Majken, VÄXJÖ

Gunnarsson, Wilmer, VÄXJÖ

Jansson, Anna, SJÄLEVAD

Johansson, Adrian, ÖRNSKÖLDSVIK

Larsson, Anja, TREHÖRNINGSJÖ

Lindblad, Jennifer, MELLANSEL

Lindgren, Lisa, NORASTRÖM

Lindström, Erik, ÖRNSKÖLDSVIK

Lundkvist, Elin, GIDEÅ

Mohamed, Fowzia, ÖRNSKÖLDSVIK

Morin, Edvin, ÖRNSKÖLDSVIK

Mårtensson, Jonatan, DOMSJÖ

Nilsson, Andreas, HUSUM

Norberg, Amanda, ÖVERHÖRNÄS

Nordin, Madeleine, ARNÄSVALL

Nygren, Elin, ARNÄSVALL

Näslund, Victoria, ÖRNSKÖLDSVIK

Olsson, Maja, ÖRNSKÖLDSVIK

Pangantijon, Ina Mae, MELLANSEL

Pekkala, Elin, ÖRNSKÖLDSVIK

Persson, Alexander, SKORPED

Rantala, Johanna, HUSUM

Samuelsson, Cornelia, BJÖRNA

Samuelsson, Gustaf, HUSUM

Sandström, Isak, SJÄLEVAD

Shando, Cletius, ÖRNSKÖLDSVIK

Svensson, Amanda, OSKARSHAMN

Söderström, Mattis, DOCKSTA

Taftaf, Ahmad, DOMSJÖ

Trupp, Nikita, ÖRNSKÖLDSVIK

Vallin, Hannah, DOMSJÖ

Vestberg, Ebba, DOMSJÖ

Westerlund, Dante, KÖPMANHOLMEN

Åberg, Amanda, SKORPED

Ögren, Matilda, DOMSJÖ

Östensson, Johan, DOMSJÖ

Östensson, Lars, DOMSJÖ

Samhällsvetenskapsprogrammet

Abate, Tigist, MELLANSEL

Aboura, Mohammad Kenan, ÖRNSKÖLDSVIK

Abrahamsson, Emma, MELLANSEL

Al-Majidy, Mariam, ÖRNSKÖLDSVIK

Al-Walli, Ali, ÖRNSKÖLDSVIK

Andersson, Emma, DOMSJÖ

Andersson, Hampus, BJÄSTA

Anwari, Shanaz, ÖRNSKÖLDSVIK

Barbich, Ali, ÖRNSKÖLDSVIK

Berg, Lisa, DEJE

Bergström, Sara, ÖRNSKÖLDSVIK

Byström, Annie, MOLIDEN

Edblom, Axel, ARNÄSVALL

Emanuelsson, Marcus, ÖRNSKÖLDSVIK

Eriksson, Pontus, BJÄSTA

Fahlgren, Klara, ÖRNSKÖLDSVIK

Forsgren, Alicia, ÖRNSKÖLDSVIK

Forslund, Edvin, BREDBYN

Gavelius, Emma, ÖRNSKÖLDSVIK

Grundström, Charlie, DOMSJÖ

Gustafsson, Johan, JÄRVED

Gustafsson, Lukas, DOMSJÖ

Hill, Julia, ÖRNSKÖLDSVIK

Holma, Greta, ÖRNSKÖLDSVIK

Holmgren, Johanna, ÖRNSKÖLDSVIK

Holmlund, Alva, DOMSJÖ

Holmström, Emilia, DOMSJÖ

Höglund, Emelie, DOCKSTA

Hörnfeldt, Emilia, ÖRNSKÖLDSVIK

Johansson, Felix, DOMSJÖ

Johansson, Hanna, DOMSJÖ

Johansson, Sara, SKORPED

Johansson, Teodor, SJÄLEVAD

Jägbring, Lucas, ÖRNSKÖLDSVIK

Karlström, Meja, DOMSJÖ

Larsson, Simon, DOMSJÖ

Lindgren, William, ÖRNSKÖLDSVIK

Lindmark, Linnea, ÖRNSKÖLDSVIK

Mansour, Yousef, ÖRNSKÖLDSVIK

Myllykangas, Julia, DOMSJÖ

Nilsson, Alma, ÖRNSKÖLDSVIK

Norberg, Alexander, SJÄLEVAD

Nordin, Linus, BONÄSSUND

Nordin, Mirja, SJÄLEVAD

Nordquist, Philip, DOMSJÖ

Nordström, Wille, DOMSJÖ

Nordén, Juliette, SOLLEFTEÅ

Norenius, Josefin, KÖPMANHOLMEN

Norgren, Isac, ÖRNSKÖLDSVIK

Näsman, Lovisa, KÖPMANHOLMEN

Näsström, Gustav, SJÄLEVAD

Olofsdotter, Cassandra, ÖRNSKÖLDSVIK

Olsson, Ida, BONÄSSUND

Olsson, Lowe, ÖRNSKÖLDSVIK

Ottander, Maja, ÖRNSKÖLDSVIK

Peippo, Veera, UNDROM

Persson, Alva, ARNÄSVALL

Persson, Erik, BJÄSTA

Pettersson, Jessica, DOMSJÖ

Powell, Jonathan, BONÄSSUND

Ramén, Felicia, DOMSJÖ

Rosén, Alice, DOMSJÖ

Salvador Palacios, Rosita, SJÄLEVAD

Sandell, Lina, ÖRNSKÖLDSVIK

Sandström, Kevin, SIDENSJÖ

Sehlin, Philip, DOMSJÖ

Sigvardsson, Joel, BONÄSSUND

Skopac, Jennifer, ÖRNSKÖLDSVIK

Sohlberg, Erik, UNDROM

Soysüren, Arin, BJÖRNA

Strömberg, Hanna, DOMSJÖ

Strömgren, Madelene, SJÄLEVAD

Stålebring, Martin, SJÄLEVAD

Sund, Madeleine, ÖRNSKÖLDSVIK

Sundlöf, William, DOMSJÖ

Svan, Cajsa, BONÄSSUND

Svensson, Sara, BREDBYN

Thörnberg, Ylva, HÄRNÖSAND

Torell, Mathilda, BREDBYN

Vestin, Moa, ULLÅNGER

Wahlbeck, Alva, BREDBYN

Wahlbeck, Ebba, BREDBYN

Westberg, Madeleine, GIDEÅ

Westerlund, Madelen, NORASTRÖM

Wikman, Niklas, ÖRNSKÖLDSVIK

Yassine, Amar, DOMSJÖ

Öberg Mårtensson, Fanny, ÖRNSKÖLDSVIK

Teknikprogrammet

Almén, Ebba, DOMSJÖ

Arnqvist, Amanda, ÖRNSKÖLDSVIK

Axelsson, Johan, GIDEÅ

Back, William, HUDDINGE

Bedell, William, BREDBYN

Berglund, Axel, ARNÄSVALL

Brolin, Fanny, SÖDERHAMN

Bylin Adelsköld, Pontus, BONÄSSUND

Bylin Bäck, William, KÖPMANHOLMEN

Byström, Alice, ÖRNSKÖLDSVIK

Danielsson, Marcus, ÖRNSKÖLDSVIK

Ekman, Samuel, BREDBYN

Elfving, Alexander, ÖRNSKÖLDSVIK

Emanuelsson, Elias, ARNÄSVALL

Haarstad Nyberg, Gustav, SJÄLEVAD

Heldestad, Gustav, ÖRNSKÖLDSVIK

Hellgren, Emil, SIDENSJÖ

Hörnkvist, Lukas, ÖRNSKÖLDSVIK

Jansson, Hanna, KÖPMANHOLMEN

Jonsson, Sandra, BJÖRNA

Khiaochansaeng, Manthana, SKORPED

Kuoppa Edlund, Amanda, ÖRNSKÖLDSVIK

Larsson, Isac, ÖRNSKÖLDSVIK

Larsson, Lukas, ÖRNSKÖLDSVIK

Lundin, Einar, ÖVERHÖRNÄS

Lundqvist, Hampus, ÖRNSKÖLDSVIK

Lundqvist, Lukas, DOMSJÖ

Lundvall, Albin, GIDEÅ

Magnusson, Vicktor, KÖPMANHOLMEN

Nilsson, Mikael, LÅNGVIKSMON

Nordström, Victor, SIDENSJÖ

Norgren Gidlund, Felicia, KÖPMANHOLMEN

Nyström, Alexander, ÖVERHÖRNÄS

Olsson, Jakob, ÖRNSKÖLDSVIK

Pettersson, Nicklas, KÖPMANHOLMEN

Pålsson, Alva, BJÄSTA

Rodin, Johan, SJÄLEVAD

Rosendahl, Melker, BONÄSSUND

Sandin, Olov, SJÄLEVAD

Schünemann, Pontus, DOMSJÖ

Sellgren, Richard, SJÄLEVAD

Sjölund, Johan, BJÄSTA

Sjölund, Oskar, ARNÄSVALL

Sondell, Per, JÄRVED

Strandberg, Albin, LÅNGVIKSMON

Sundelin, Martina, ÖRNSKÖLDSVIK

Sundström, Linn, SKOG

Svedberg, Linus, DOMSJÖ

Vidmark, Vanja, SJÄLEVAD

Wahlström Molinder, Kasper, BREDBYN

Wernersson, Marcus, JÄRVED

Wikberg, Franz, DOMSJÖ

Zhanatov, Tastemir, BJÄSTA

Åhrström, Christian, ÖRNSKÖLDSVIK

Årskog, Erik, ÖRNSKÖLDSVIK

Österberg, Alexander, SJÄLEVAD

Österberg, Sean, ÖRNSKÖLDSVIK

VVS- och fastighetsprogrammet

Haneskog, Amanda, ÖRNSKÖLDSVIK

Ulander, Kevin, JUNSELE

Hellström, Emil, DOMSJÖ

Hermansson Sjölund, Lukas, DOMSJÖ

Hägglund, Isac ÖRNSKÖLDSVIK

Häggström, Filip, ÖVERHÖRNÄS

Lundgren, Max, DOCKSTA

Lundsten, Nathalie, ÖRNSKÖLDSVIK

Näsström, Felix, DOMSJÖ

Tavér, Cornelis, DOMSJÖ

Vård- och omsorgsprogrammet

Alemi, Javad, ÖRNSKÖLDSVIK

Genlund, Hanna, BREDBYN

Abrahamsson, Emma, GIDEÅ

Al-Zoheri, Sam Hamdi Gabash, ÖRNSKÖLDSVIK

Bodin, Emil, KÖPMANHOLMEN

Faltin, Liv, MELLANSEL

Genberg, Maja, ÖVERHÖRNÄS

Hägglund, Frida, NORDMALING

Larsson, Wilma, ÖRNSKÖLDSVIK

Ledin, Emma, MOLIDEN

Lowig, Antonia, ÖRNSKÖLDSVIK

Mohlén, Jonna, SJÄLEVAD

Nyberg, Magda, DOMSJÖ

Nydahl, Emelie, BJÄSTA

Sjöberg, Wilma, MELLANSEL

Sjölander, Linn, DOMSJÖ

Söderlind, Thanya, BJÖRNA

Söderlund Siren, Ronja, HÄLLEFORS

Vestman, Wilma, SIDENSJÖ

Vidén, Felicia, DOMSJÖ

Vigebo, Elin, ÖRNSKÖLDSVIK

Win, Htay, HUSUM

Youssef Mohamad, Mohamed, ÖRNSKÖLDSVIK

Åberg Lövgren, Linnea, NORDMALING

Ölund, Lina, ARNÄSVALL

Östh, Jenny, MELLANSEL

Praktiska gymnasiet

Bygg- och anläggningsprogrammet, husbyggnad

Nordgren, Anton, HUSUM

Eriksson, Marco, BREDBYN

Haga, Benjamin, ÖRNSKÖLDSVIK

Batoy, Arljy Magne, DOMSJÖ

Introduktionsprogram, programinriktat individuellt val, mot husbyggnad

Lundvall, Jonathan, BJÄSTA

Sellgren, Adam, DOCKSTA

Sellgren, Edvin, DOCKSTA

Husseini, Nemat, ARJEPLOG

Introduktionsprogram, programinriktat individuellt val, mot måleri

Mohammadi, Zaher, SJÄLEVAD

El- och energiprogrammet

Olsson, Isak, DOMSJÖ

Åström, Wille, BODEN

Ålander, Adam, DOMSJÖ

Introduktionsprogram, programinriktat individuellt val, mot el- och energiprogrammet

Näsström, Dan, LÅNGSELE

Fordons- och transportprogrammet

Eidenmark, Robin, ÖRNSKÖLDSVIK

Hellström, Johan, SKORPED

Stridsberg, William, DOMSJÖ

Nordin, Alfred, SJÄLEVAD

Anundsson Gimbergsson, Simon, SJÄLEVAD

Introduktionsprogram, programinriktat individuellt val, mot fordons- och transportprogrammet

Abrahamsson, Caroline, SKORPED

Handels- och administrationsprogrammet

Annander Hopkins, Dennis, JUNSELE

Vikström, Pontus, ÖRNSKÖLDSVIK

Introduktionsprogram, programinriktat individuellt val, mot handels- och administrationsprogrammet

Kifra, Kedir, HUSUM

Hotell- och turismprogrammet

Wågberg Törnquist, Nathalie, DOMSJÖ

Introduktionsprogram, programinriktat individuellt val, mot hotell- och turismprogrammet

Hedman, Olivia, BJÖRNA

Högberg, Alicia, BJÖRNA

Hantverksprogrammet, florist

Sellgren, Johanna, ÖRNSKÖLDSVIK

Restaurang- och livsmedelsprogrammet

Finnsson, David, SJÄLEVAD

Ås, Fredrik, SJÄLEVAD

Introduktionsprogram, programinriktat individuellt val, mot restaurang- och livsmedelsprogrammet

Strålberg, Linn, KRAMFORS

Naturbruksprogrammet

Kvassman, Hanna, NORDINGRÅ

Eriksson, Elvira, SKORPED

Johansson, Felicia, SOLLEFTEÅ

Isaksson, Julia, ÖRNSKÖLDSVIK

Introduktionsprogram, programinriktat individuellt val, mot naturbruksprogrammet

Berggren, Marielle, DOMSJÖ

Mikael Elias gymnasium

Ekonomiprogrammet

Berggren, Edina, DOMSJÖ

Burström, Belinda, DOMSJÖ

Ching, Elliott, DOMSJÖ

Kristoffersson, Elias, DOMSJÖ

Nilsson, Karolina, ARNÄSVALL

Näslund, Linn, ARNÄSVALL

Naturvetenskapsprogrammet

Brücher, Sofie, DOMSJÖ

Bylin, Madeleine, ARNÄSVALL

Danemyr, Linnea, JÄRVED

Domeij, Simon, LÖGDEÅ

Edblad Augustinsson, Tove BJÄSTA

Karlsson, Klara, DOMSJÖ

Karppinen Ågren, Ville, ÖRNSKÖLDSVIK

Lindblom, Johanna, HUSUM

Nilsson, Joanna, DOMSJÖ

Pettersson Dynesius, Towa, KÖPMANHOLMEN

Strandberg, Emma, SJÄLEVAD

Thomas, Oliwer, ÖRNSKÖLDSVIK

Unander Östman, Mirjam BREDBYN

Valerio, Rebecka, BJÄSTA

Wezowska, Wiktoria, DOMSJÖ

Samhällsvetenskapsprogrammet

Andersson, Tobias, HUSUM

Berg, Viola, NORRÅKER

Nelson Olofsson, Tuva, ARNÄSVALL

Norberg, Moa, SJÄLEVAD

Sundkvist, Johan, ULLÅNGER

Turwon, Agata Beata, BREDBYN

Vestin, Cornelia, MELLANSEL

Westman, Rebecka, JÄRVED

Zapata, Andrea, DOMSJÖ

Mer läsning

Annons